おなまえ
Eメール
タイトル
コメント
参照先
アイコン [アイコン参照]
暗証キー (英数字8文字以内)
画像認証 (右画像の数字入力) 画像認証
文字色
ツ鳴古ェツつェツ甘懃ヲ〈uxw

ツ本ツ古ェツつェツ甘懃ヲ
https://art4socialchange.org/stories/detrol-where-can-i-buy-3128 https://www.cabana.online/node/3996

qnnhli 2024/07/16(Tue) 17:38 No.441558 [返信]
ツ鳴古ェツつェツ甘懃ヲ)crb

ツ本ツ古ェツつェツ甘懃ヲ
https://www.opendata.nhs.scot/user/buycafergotonline907 https://www.opendata.nhs.scot/user/buytopamaxonline578

pvcvrafb 2024/07/16(Tue) 17:34 No.441557 [返信]
ツ鳴古ェツつェツ甘懃ヲ”ez

ツ本ツ古ェツつェツ甘懃ヲ
https://www.opendata.nhs.scot/user/buybromazepamonline266 https://www.opendata.nhs.scot/user/buyeuraxonline758

cmgaohy 2024/07/16(Tue) 17:14 No.441556 [返信]
ツ鳴古ェツつェツ甘懃ヲ『tqg

ツ本ツ古ェツつェツ甘懃ヲ
https://ng.nycc.org/content/aleve-how-order https://poligrafo.it/aleve-can-i-order

atjbboge 2024/07/16(Tue) 16:58 No.441555 [返信]
решение зада


<a href=https://diplom.ua/ru/>объявления о написании курсовых работ</a> - курсовая работа заказать украина, решение задачи по физике

Carltontap 2024/07/16(Tue) 16:28 No.441553 [返信]
ツ鳴古ェツつェツ甘懃ヲ]ilmt

ツ本ツ古ェツつェツ甘懃ヲ
http://xn--e1agggfafnwn.xn--p1ai/zakaz/lasuna-where-can-i-buy https://www.drupalcamp.cr/en/sessions/amitriptyline-purchase-arkansas

pvbcqbiw 2024/07/16(Tue) 16:26 No.441552 [返信]
ツ鳴古ェツつェツ甘懃ヲ)goqj

ツ本ツ古ェツつェツ甘懃ヲ
https://new.roger24.de/bystolic-find-online-no-rx https://www.lytlaw.com/en/node/5207

wntmjn 2024/07/16(Tue) 15:58 No.441551 [返信]
НКЦПФР попер

Нацональна комся з цнних паперв та фондового ринку попереджа нвесторв про ризики втрати грошей в “Центр бржових технологй” та ISRAEL INVESTMENTS LTD.

Ц “проекти” не отримували вд Комс жодних лцензй, необхдних для здйснення нвестицйно дяльност чи надання послуг з цнними паперами та ншими фнансовими нструментами на територ Украни. Також Комся не надавала необхдних дозволв на розмщення реклами, яку обидва проекти активно замовляють.

Комся вбача в дяльност, види яко вказан на сайтах проектв ISRAEL INVESTMENTS LTD та Центр Бржових Технологй, ознаки можливого зловживання на ринку фнансових послуг.

НКЦПФР, в межах компетенц, здйснила вс необхдн д, зокрема, зверталась (безуспшно) з запитами до осб, як розмщують рекламн матерали, порушила (успшно) справи про правопорушення за безлцензйну дяльнсть на фондовому ринку.

Крм того, повдомила правоохоронн органи та Службу Украни з питань безпечност харчових продуктв та захисту споживачв.

Центр Бржових Технологй

Пд час здйснення регулярного нагляду за галузевою рекламною активнстю аналтики Комс виявили сторнку “компан” Центр Бржових Технологй, на якй громадянам пропонують послуги портфельного нвестування, а саме нвестування у портфель Клервант, який сформований з акцй найбльших свтових компанй недооцнених активв.

Дал наводимо цитати з вдповдно сторнки компан Центр Бржових Технологй, як можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, як здйснюються без вдповдного дозволу Комс:

Повний пакет послуг, що надаться Центром Бржових Технологй надйний фундамент, на якому будуться буде розвиватися ваш бзнес: навчання, програмне забезпечення, торгова система, аналтична технчна пдтримка на всх етапах, вд вдкриття рахунку до ршення призупинити або закрити торгвлю;
Клеревант сформований фахвцями компан ЦБТ визнаними лдерами по портфельному нвестуванню в Укран. Важливо знати: на момент роботи портфеля ваш грош знаходяться на рахунку вропейського банку. Вони застрахован фондом гарантованого страхування нвесторським компенсацйним фондом вропи;
Ункальнсть Клеревант поляга в надйност нновацях. Даний нвестицйний портфель поднав в соб високу прибутковсть акцй найбльших свтових компанй недооцнен активи. Можливсть заробити вд $ 5 000 до $ 50 000 за деклька мсяцв. Вигода: максимальний дохд завдяки ункальнй стратег оцнки акцй та нших активв;
Центр Бржових Технологй безумовний лдер за клькстю ВП-клнтв серед всх укранських компанй, як працюють на фнансових ринках.
Також аналтики Комс виявили багато зовншньо реклами проекту в м. Кив, роликв на радо, банерв та реклами на багатьох нформацйних ресурсах у мереж нтернет. Як сказано на сайт проекту, “Центр Бржових Технологй” ма розгалуджену мережу флй та представництв у багатьох мстах Украни”.

З вдкритих джерел Комся також встановила, що послуги для забезпечення дяльност домену надаються компаню OVH Hosting Oy, яка зарестрована в Фнлянд, та використову вртуальн приватн хмарн сервери (VPS), як забезпечують анонмнсть власникв доменв.

На офцйний запит Комс про надання нформац вд ЦБТ вдповдь так не надйшла.

ISRAEL INVESTMENTS LTD

Сайт проекту ISRAEL INVESTMENTS LTD пропону громадянам послуги портфельного нвестування та п’ять рзних варантв нвестицйних пакетв за цною вд $ 500 до $ 50 000, як “сформован з дорогоцнних металв, нафти, цнних паперв, криптовалют та стартапв”. Також на сторнц компан зазначен так послуги, як управлння нвестицйними портфелями, нвестування у рзн види накопичувальних фондв та у бржов ндексн облгац, надання нформацйно-аналтичних та брокерських послуг.
Дал наводимо цитати з вдповдно сторнки компан ISRAEL INVESTMENTS LTD, як можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, як здйснюються без вдповдного дозволу Комс:

Професонали нашо компан також можуть створити ндивдуальний нвестицйний портфель, з урахуванням Ваших побажань. Вн буде доповнений фнансовими нструментами, як допоможуть швидше досягти поставлених цлей. Щоб грош почали працювати на Вас, покладайтеся на професоналв!;
П нада стабльний щомсячний пасивний дохд. Придбати портфель дуже просто: вибирате пакет, тиснете нвестувати, заповнюте просту форму зворотного зв’язку. Все, дуже просто, дал з Вами зв’яжеться наш фахвець. Вн надасть повну консультацю обговорить вс детал обраного портфеля;
нвестицйний портфель це рзн активи, об’днан для досягнення певних фнансових цлей. П може складатися з золота, нерухомост, цнних паперв, опцонв. Israel Investments пропону готов нвестицйн пакети, як будуть приносити прибуток незалежно вд полтично чи ринково ситуац. Портфел доступн для громадян будь-яких кран.
Рекламу ISRAEL INVESTMENTS LTD аналтики виявили на багатьох популярних нформацйних ресурсах у мереж нтернет, у соцальних мережах. Вдповдно до нформац з сайту, ISRAEL INVESTMENTS LTD ма представництва в зрал, Англ, тал, Швейцар, та Укран.

Згдно з даними диного державного рестру юридичних осб, фзичних осб-пдпримцв та громадських формувань, офцйне представництво ISRAEL INVESTMENTS LTD в Укран зарестровано як юридична особа ПП “ФЛК “ЗРАЛЬ НВЕСТМЕНС” (код за ДРПОУ 42620622).

Послуги забезпечення дяльност домену надаються компаню 101domain, яка зарестрована в США, також нада свом клнтам можливсть приховати нформацю про них у загальнодоступних нтернет джерелах.

На офцйний запит Комс про надання нформац вд проекту вдповдь так не надйшла.

Комся констату в обох випадках вс ознаки можливого зловживання на ринку фнансових послуг, що несе загрозу введення в оману громадян та втрати ними значних коштв. НКЦПФР вжива всх законних заходв щоб мнмзувати потенцйно протиправну дяльнсть та попереджа нвесторв про ризики втрати грошей.

Williamhox 2024/07/16(Tue) 15:06 No.441550 [返信]
ツ鳴古ェツつェツ甘懃ヲ〉meg

ツ本ツ古ェツつェツ甘懃ヲ
https://exercisetool.cetmar.org/en/node/3947 https://arendville.ru/ortho-tri-cyclen-buy-germany

cvpblkzq 2024/07/16(Tue) 15:04 No.441549 [返信]

処理 記事No 暗証キー

- YY-BOARD icon:MakiMaki -